KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS POLSKA SP. Z O. O.

The Park Warsaw
ul. Krakowiaków 44 (budynek 7)
02-255 Warszawa
e-mail: prasa@konicaminolta.pl

Konica Minolta przesuwa granice, wprowadzając na rynek urządzenie AccurioLabel 400

03. kwi 2023

System AccurioLabel 400 firmy Konica Minolta jest na dobrej drodze do zrealizowania pierwszych instalacji w 2023 r. w związku z doniesieniami o zmianach na rynku, według których w ciągu najbliższych dwóch lat aż 48% producentów etykiet planuje inwestycje w nowe, cyfrowe systemy drukowania etykiet. AccurioLabel 400, skierowany do średnio- i wysokonakładowych producentów zapewni niedrogi wydruk cyfrowy najwyższej jakości.

Drukarnia GRAFIS cyfrowa dzięki AccurioJet KM-1e od Konica Minolta

13. mar 2023

Rynek poligraficzny zmienia się błyskawicznie. Firmy nie chcą już drukować milionowych nakładów, z których znaczna część musiałaby być magazynowana. Potrzebują mniejszych serii i przede wszystkim – możliwości personalizacji, wprowadzania zmian, ciągłego dostosowywania do zmieniających się potrzeb. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nowoczesne drukarnie inwestują w rozwiązania z zakresu druku cyfrowego. Doskonałym przykładem jest pruszkowska Drukarnia Grafis, która dzięki ogromnym...

Ranking Clarivate: Konica Minolta drugi rok z rzędu w gronie 100 największych innowatorów na świecie

21. lut 2023

Konica Minolta wśród 100 największych na Świecie innowatorów (Top 100 Global Innovators 2023) w rankingu Clarivate – brytyjskiej firmy o globalnym zasięgu świadczącej usługi informacyjne. To drugie z rzędu wyróżnienie dla firmy.

Trendy w branży druku komercyjnego na rok 2023 okiem Konica Minolta

15. lut 2023

W szybko zmieniającym się świecie, w którym społeczeństwa stają się coraz bardziej świadome swojej konsumpcji i niedoboru zasobów naturalnych, technologia druku cyfrowego jest nadzieją dla dostawców usług poligraficznych. Cyfrowa era komunikacji wielokanałowej może zmienić sposób rozumienia, interakcji i życia, ale nigdy nie zastąpi emocji, jakie wywołuje druk.