KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS POLSKA SP. Z O. O.

The Park Warsaw
ul. Krakowiaków 44 (budynek 7)
02-255 Warszawa
e-mail: prasa@konicaminolta.pl

Konica Minolta na Labelexpo Europe 2023

21. sie 2023

Dołącz do nas na targach Labelexpo Europe 2023, aby odkryć najnowocześniejsze możliwości oprogramowania i usług, oparte na globalnej wiedzy i lokalnych rozwiązaniach. Największe w Europie targi etykiet odbędą się w Brukseli w dniach 11-14 września.

Wydajniejsza praca biura dzięki AccurioPrint C750i Flux oraz AccurioPrint 850i od Konica Minolta

27. lip 2023

Konica Minolta wspiera transformację cyfrową biur w kierunku zintegrowanych systemów, wspieranych przez rozwiązania chmurowe czy technologie mobilne. Cyfrowe miejsca pracy doskonale uzupełniają nowoczesne urządzenia drukujące firmy – AccurioPrint C750i Flux oraz AccurioPrint 850i.

Konica Minolta przesuwa granice, wprowadzając na rynek urządzenie AccurioLabel 400

03. kwi 2023

System AccurioLabel 400 firmy Konica Minolta jest na dobrej drodze do zrealizowania pierwszych instalacji w 2023 r. w związku z doniesieniami o zmianach na rynku, według których w ciągu najbliższych dwóch lat aż 48% producentów etykiet planuje inwestycje w nowe, cyfrowe systemy drukowania etykiet. AccurioLabel 400, skierowany do średnio- i wysokonakładowych producentów zapewni niedrogi wydruk cyfrowy najwyższej jakości.

Drukarnia GRAFIS cyfrowa dzięki AccurioJet KM-1e od Konica Minolta

13. mar 2023

Rynek poligraficzny zmienia się błyskawicznie. Firmy nie chcą już drukować milionowych nakładów, z których znaczna część musiałaby być magazynowana. Potrzebują mniejszych serii i przede wszystkim – możliwości personalizacji, wprowadzania zmian, ciągłego dostosowywania do zmieniających się potrzeb. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nowoczesne drukarnie inwestują w rozwiązania z zakresu druku cyfrowego. Doskonałym przykładem jest pruszkowska Drukarnia Grafis, która dzięki ogromnym...