KONICA MINOLTA BUSINESS SOLUTIONS POLSKA SP. Z O. O.

The Park Warsaw
ul. Krakowiaków 44 (budynek 7)
02-255 Warszawa
e-mail: prasa@konicaminolta.pl

Konica Minolta: Usługi druku w chmurze - Raport

01. wrz 2022

W czasie pandemii COVID-19 wiele przedsiębiorstw doceniło potencjał usług opartych na chmurze. Elastyczność, skalowalność, niezawodność, większa kontrola kosztów – te cechy powodują, że rozwiązania chmurowe okazują się szczególnie pomocne w dobie kryzysu. Jak to wygląda w praktyce? Czy i dlaczego firmy decydują się na takie rozwiązania? Konica Minolta prezentuje raport przedstawiający kluczowe trendy rynkowe dla usług druku w chmurze, wyniki badań oraz opinie ekspertów.

Konica Minolta: Prognozy dla branży druku produkcyjnego na rok 2023

03. sie 2022

Świat druku produkcyjnego nigdy nie będzie cieszył się tak dużym zainteresowaniem jak inne sektory technologii, na przykład sztuczna inteligencja (AI) czy Internet rzeczy (IOT), ale nadal ewoluuje jako skuteczne narzędzie komunikacji.

Konica Minolta: Prognozy dla branży etykiet i opakowań na rok 2023

26. lip 2022

Nadchodzący rok, w sytuacji, gdy świat stabilizuje się po trudach pandemii, oferuje producentom opakowań i firmom produkującym etykiety wiele nowych możliwości.

Konica Minolta prezentuje AccurioLabel 400

30. maj 2022

Premiera AccurioLabel 400 odbyła się podczas pokazu Konica Minolta European Labels & Packaging Exhibition w Madrycie. To urządzenie przeznaczone dla firm pragnących rozwijać ofertę cyfrowego drukowania etykiet. Rozpoczęcie sprzedaży planowane jest na pierwszy kwartał 2023 roku.