Branding w kolorze tektury

08. wrz 2021

Drewniane klocki zamiast Lego, ubrania z bawełny organicznej, torba na zakupy ze sznurka, tekturowe miasteczko do samodzielnego składania, kosmetyki o ekologicznych składach, a więc i w ekologicznych opakowaniach, prezent zawinięty w papier pakowy. Proste surowce i rozwiązania nie tylko wracają do łask, ale uchodzą dziś za szlachetne. Wśród nich tektura cieszy się wyjątkowym powodzeniem.

Myśleć jak start-up, inwestować, jak gigant: instalacja AccurioJet KM-1e w drukarni KRM

12. sie 2021

Inwestycja drukarni KRM w urządzenie Konica Minolta AccurioJet KM-1e to dokładnie skalkulowana i strategiczna decyzja, którą niektórzy mogliby określić jako odważna. Jaka jednak miałaby być, skoro została podjęta przez odważną kobietę, która na czele firmy stoi od 2019 r. i ma śmiałą, przemyślaną wizję jej unowocześniania i rozwoju?

AccurioPress C7100: jeszcze wyższy poziom druku produkcyjnego

22. lip 2021

Pracuj mądrzej, niekoniecznie ciężej – to filozofia, która najprościej opisuje zalety AccurioPress C7100. Nowe cyfrowe urządzenie do druku produkcyjnego od Konica Minolta zostało wyposażone w innowacyjne technologie, które gwarantują lepsze możliwości wykończenia, wyjątkową trwałość i jakość.

PrintONE – od wizytówki po artystyczną książkę, czyli pierwsze w Polsce wdrożenie urządzania MGI JetVarnish 3D One

15. lip 2021

W ostatnich niełatwych miesiącach rynek poligraficzny zanotował spadek marży na druku. Wzrosło natomiast zapotrzebowanie na wysokoprzetworzone produkty w niewielkich nakładach. Drukarnie, chcąc sprostać tym wyzwaniom, poszukują nowych technologii. Drukarnia Soft Vision działająca pod marką PrintONE wartości dodanej upatruje w najnowszej inwestycji – urządzeniu MGI Jetvarnish 3D One od Konica Minolta.