pavel cerny_zdjecie

Konica Minolta wzmacnia swoją pozycję na rynku druku - Pavel Černý dyrektorem sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią

Warszawa | 16. gru 2019

Pavel Černý został nowym dyrektorem sprzedaży Konica Minolta na Europę Środkowo-Wschodnią. Jest specjalistą z 16-letnim doświadczeniem w branży profesjonalnych urządzeń drukujących, dołączył do czeskiej regionalnej centrali producenta. Nowy dyrektor będzie odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań cyfrowych maszyn do druku kolorowego AccurioJet KM-1 oraz systemów B2, oferowanych we współpracy z firmą MGI. Ma za zadanie pozyskanie nowych klientów, jak też współpracę z obecnymi – wsparcie ich w...

inteligencja_zdjęcie

Jak sztuczna inteligencja pomaga nam pracować?

Warszawa | 21. lis 2019

Sztuczna inteligencja jest w stanie zrewolucjonizować niemal każdy obszar biznesu. Jej wykorzystanie w przedsiębiorstwie pozwala odciążyć pracowników z nużących obowiązków oraz poprawiać jakość życia.

digital_zdjęcie

Cyfryzacja firmy szansą na rozwój

Warszawa | 05. lis 2019

Procesy realizowane w formie elektronicznej to konieczność w rzeczywistości cyfrowej. Takie podejście stwarza szansę na osiągnięcie lepszej efektywności i zwiększenie konkurencyjności.

kamery_zdjęcie

Monitoring nie tylko do ochrony. Jak wykorzystać kamery by zwiększyć sprzedaż.

Warszawa | 18. paź 2019

Rejestrowany przez kamery sklepowego monitoringu obraz wysokiej rozdzielczości można z powodzeniem wykorzystać w celach marketingowych.