Konica Minolta Business Solutions i Autenti

| 20 marca 2024

Konica Minolta Business Solutions i Autenti

Konica Minolta Business Solutions i Autenti ogłosiły strategiczne partnerstwo


Konica Minolta Business Solutions i Autenti ogłaszają strategiczne partnerstwo, mające na celu przyspieszenie procesu transformacji cyfrowej polskich przedsiębiorstw. To istotny krok w kierunku przyszłości przetwarzania dokumentów.

 

150 lat tradycji

 

Konica Minolta Business Solutions to globalna firma technologiczna ze 150-letnią tradycją, która jest światowym liderem w dziedzinie technologii druku, jak również dostawcą rozwiązań w ramach cyfrowej transformacji procesów biznesowych dla firm. Autenti, specjalizując się w autoryzacji dokumentów i zawieraniu umów przez Internet, doskonale uzupełnia ofertę Konica Minolta Business Solutions w zakresie dostarczania kompleksowych, elektronicznych obiegów dokumentów. 
 

Partnerzy

 

Partnerstwo przyniesie korzyści podmiotom z różnych branż, od mniejszych firm po duże korporacje, które potrzebują skutecznych rozwiązań przyspieszających i zwiększających efektywność procesów biznesowych w ramach transformacji cyfrowej.


Nowoczesne rozwiązania

 

Współpraca Konica Minolta Business Solutions i Autenti umożliwia dostarczanie kompleksowych elektronicznych obiegów dokumentów, obejmujących zarówno proste procesy z wykorzystaniem podpisu cyfrowego, jak i zaawansowane systemy zarządzania dokumentami oraz automatyzacji pracy biurowej, mające na celu poprawę wydajności organizacji.
 

Co dalej ?

 

"Dalszy rozwój współpracy z Autenti ma na celu dostarczanie jeszcze bardziej innowacyjnych rozwiązań, odpowiadających rosnącym wymaganiom Klientów w zakresie cyfryzacji i automatyzacji procesów biznesowych. Naszym celem jest aktywne kształtowanie przyszłości cyfrowego przetwarzania dokumentów w Polsce." - podkreśla Michał Bojanowski, ITS Business Development Manager w Konica Minolta Business Solutions Polska.

Pobierz tekst