Konsultacje, wdrażanie i zarządzanie dla zdigitalizowanych przepływów prac i przestrzeni roboczych

Dokonaj transformacji swojego środowiska pracy w cyfrowo połączoną przestrzeń pracy dzięki rozwiązaniom cyfrowym dla biur firmy Konica Minolta.

Witamy w inteligentnym biurze

Jak stworzyć inteligentne środowisko biurowe? Czym jest praca w trybie smart i jak pomagają w niej urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta?

Rozwiązania

Dokonaj transformacji swojego środowiska pracy w cyfrowo połączoną przestrzeń pracy dzięki rozwiązaniom cyfrowym dla biur firmy Konica Minolta. Określiliśmy 7 kluczowych dziedzin kreujących aktualne i przyszłe metody naszej pracy: zdolność przyłączeniowa, projektowanie uniwersalne, zabezpieczenia, udostępnianie plików i współpraca nad nimi, przechwytywanie dokumentów i zarządzanie nimi, dostosowywanie panelu oraz druk mobilny i z wykorzystaniem chmury.

Brzmi skomplikowanie? Wcale nie, dzięki naszym inteligentnym rozwiązaniom dla biur.

 

 

Skoncentruj się na swojej działalności – przy pomocy naszych usług!

Strukturyzowane procesy biznesowe oraz niezawodna oraz bezpieczna infrastruktura IT to podstawa dla konkurowania na współczesnych rynkach. Usługi biznesowe firmy Konica Minolta pomagają w optymalizacji procesów i ułatwiają korzystanie z informacji. Nasze portfolio obejmuje usługi konsultingowe, wdrażanie infrastruktury oraz usługi zarządzane. Dzięki naszemu wsparciu możesz skoncentrować się w pełni na swojej działalności.