Świętujemy sukces na Labelexpo Europe

| 28 września 2023

Świętujemy wyjątkowy sukces na Labelexpo Europe z dużą liczbą leadów sprzedażowych i siedmioma nowymi kontraktami ogłoszonymi na naszym unikatowym stoisku w Brukseli.Skupiając się na procesach produkcyjnych w sektorach opakowań i etykiet, jako lider tej technologii zaprezentowaliśmy innowacyjne i kompleksowe ekosystemy podczas wrześniowego Labelexpo Europe 2023. Wszystko po to, aby zainspirować naszych klientów i innych uczestnikom targów, by na nowo przemyśleć swoje możliwości.

Niecałą dekadę po tym, jak pierwszy ogłosiliśmy wstępne plany wejścia na rynek druku etykiet, staliśmy się liderem branży cyfrowych systemów do druku etykiet. Przyczyniło się do tego nasze zaangażowanie w rewolucjonizowanie technologii druku i ciągłe zwiększanie wydajności operacyjnej, aby pomóc przetwórcom etykiet dostrzec potencjał rozwijającego się rynku cyfrowego.

„Jako lider europejskiego rynku cyfrowych systemów do druku etykiet, odnieśliśmy wyjątkowy sukces na targach Labelexpo 2023" - powiedział Sacha-Vittorio Paolucci, Head of Industrial Print Business Development. „Z ponad 570 potencjalnymi klientami pozyskanymi w ciągu czterech dni i siedmioma nowymi kontraktami ogłoszonymi na naszym stoisku, byliśmy zachwyceni, że mogliśmy spotkać się z tak wieloma odwiedzającymi, aby pomóc im dostrzec potencjał cyfrowej produkcji etykiet i opakowań oraz otrzymać tak wiele pozytywnych opinii na temat naszego wyjątkowego stoiska zarówno pod względem projektu, jak i jego konstrukcji".

„Wszystkie nasze rozwiązania opierają się na wymaganiach przetwórców etykiet, niezależnie od tego, czy są to etykiety jedno-, czy wieloelementowe. Obecnie nie wprowadzamy żadnego rozróżnienia. Jak przekonali się uczestnicy, wraz z naszymi partnerami sprzedajemy rozwiązania jako jedność- wszystkie zintegrowane i zautomatyzowane w oparciu o zasady Przemysłu 5.0”.

„Nasze współprace reprezentują nasze zaangażowanie w rewolucjonizowanie technologii druku i poprawę efektywności operacyjnej. Wydarzenie Labelexpo 2023 były kolejną doskonałą okazją do zaprezentowania na żywo naszego zaangażowania na rzecz klientów i całej branży".


Dodał: „Sprzedaliśmy ponad 1200 systemów na całym świecie. Cyfrowa produkcja etykiet jest teraz technologią głównego nurtu. Chcemy nadal przesuwać granicę i pomagać w zwiększaniu możliwości drukowania".

 

O Nas


Nasza podróż rozpoczęła się 150 lat temu z wizją, aby widzieć i robić rzeczy inaczej. Wprowadzamy innowacje dla dobra społeczeństwa i świata. Ten sam cel, który przyświecał nam wtedy, przyświeca nam do teraz.

Nasza firma z siedzibą w Niemczech jest spółką zależną Konica Minolta INC. w Japonii. Specjalizujemy się w dziedzinie obrazowania, przetwarzania danych i podejmowania decyzji opartych na danych. Tworzymy odpowiednie rozwiązania dla naszych klientów - małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Pomagamy naszym klientom identyfikować i uwalniać potencjał cyfryzacji oraz osiągać kolejny poziom dojrzałości cyfrowej, oferując usługi chmurowe, IT, zarządzane drukowanie i rozwiązania wideo. Wspieramy pracę zdalną, współpracę, zarządzanie przepływem pracy, automatyzację i bezpieczeństwo. Jesteśmy uznawani za światowego lidera w transformacji druku i uzyskaliśmy status Microsoft Global Managed Partner w 2021 roku.

Nasza oferta "Igniting Print Possibilities" pomaga drukarniom, przetwórcom i właścicielom marek zmaksymalizować automatyzację pracy. Od ponad dekady jesteśmy liderem rynku druku produkcyjnego w Europie.

Dla coraz większej liczby organizacji sukces to dzisiaj coś więcej niż dobre wyniki finansowe – to także ochrona środowiska i pozytywny wpływ na społeczeństwo. Dzięki naszemu zaangażowaniu w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDG) zobowiązaliśmy się do konsekwentnej realizacji naszych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej. Zostaliśmy wielokrotnie docenieni za naszą bogatą historię działalności społecznej oraz za pracę na rzecz realizacji celów zrównoważonego rozwoju w całej naszej działalności i łańcuchu dostaw. Znajdujemy się na liście "2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World" i otrzymaliśmy najwyższą ocenę od EcoVadis - platformy technologicznej, która ocenia sposób postępowania w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Jesteśmy reprezentowani poprzez spółki zależne i dystrybutorów w ponad 80 krajach w Europie, Azji Środkowej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Z około 8 700 pracownikami na pokładzie (stan na kwiecień 2022), osiągnęliśmy sprzedaż netto na poziomie ponad 1,9 miliarda EUR w roku finansowym 2021/2022.

Na całym świecie zatrudniamy ponad 39 000 pracowników i działamy w ponad 150 krajach.

Aby uzyskać więcej informacji i być na bieżąco, śledź Konica Minolta na Facebooku i YouTube!