Inteligentny system wideomonitoringu

Indywidualne rozwiązania dla małych i średnich firm

Twoje bezpieczeństwo – nasza sprawa


Małe i średnie firmy na całym świecie codziennie ponoszą straty za sprawą pożarów, kradzieży, aktów wandalizmu i wielu innych szkodliwych zdarzeń. Wielu z nich można łatwo uniknąć. Przestrzenie biurowe i magazyny to potencjalnie łatwy cel dla włamywaczy. Inteligentny system wideomonitoringu robi ogromną różnicę. System kamer MOBOTIX gwarantuje krystalicznie czyste nagrania z każdej sytuacji, a to dopiero początek. Zabezpiecz przyszłość swojej firmy – wystarczy jeden krok!

Konica Minolta oferuje rozwiązania, które zmienią Twoje spojrzenie na kwestie bezpieczeństwa. Wreszcie możesz zaufać wysokiej jakości infrastrukturze monitoringu, zaprojektowanej tak, by zapewnić Ci spokój i pełną kontrolę. Zapis 360°, odczyt termowizyjny, automatyzacja systemu, wysoka rozdzielczość, czysty obraz, rejestrowanie dookólne, powiadomienia e-mail i wiele innych udogodnień zawsze na wyciągnięcie ręki.


Nasz inteligentny system monitoringu gwaratuje całościowe podejście do kwestii bezpieczeństwa, w pełni dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Inwestując w spokojną przyszłość swojej firmy możesz skupić się na najważniejszych zadaniach i mieć pewność, że Twój system bezpieczeńśtwa jest zawsze pod kontrolą profesjonalistów.


Nasz inteligentny system wideomonitoringu:

- Zapewnia czysty, ostry obraz, ułatwiający identyfikację i analizę zdarzeń
- Nie wymaga częstego serwisowania i jest o wiele tańszy w eksploatacji, co przekłada się na wysoki zwrot inwestycji
- Ma najniższe zużycie energii na rynku dzięki ekologicznemu systemowi IP
- Dzięki szyfrowanej komunikacji gwarantuje najwyższy poziom cyberbezpieczeństwa

Dlaczego Konica Minolta to dobry wybór?

Inteligentny system wizyjny Konica Minolta może rozwiązywać problemy w różnych branżach: zapewnia bezpieczeństwo w jednostce produkcyjnej, rejestruje pojazdy przy wykrywaniu ruchu, komunikuje się z siecią, czy wyzwala alarm w razie potrzeby. Rozwiązanie to pozwala również analizować zachowania klientów podczas zakupów, zliczać osoby w holu wejściowym lub pomagać w przychodni zdrowia, będąc prawdziwym asystentem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki unikalnej technologii rozwiązań wideo Konica Minolta, opracowano całościową koncepcję bezpieczeństwa dla każdej firmy. Sprawia ona, że to co niewidzialne - staje się widzialne.

Wideomonitoring i termowizja

Wideomonitoring i termowizja

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Wszystko w jednym miejscu

System zbezpieczeń MOBOTIX nie potrzebuje żadnej dodatkowej infrastruktury. Inwestycja w ten system bezpieczeństwa sprawia, że nie musisz się już martwić o oddzielne systemy wsparcia, oprogramowanie czy serwer centralny.

 

Dzięki temu nie musisz poświęcać czasu i energii na synchronizację wielu różnych elementów jednego systemu, ale też redukujesz koszty. To przejrzysty i ekonomiczny wybór, znacznie stabilniejszy niż systemy wieloskładnikowe. Wszystkie procesy, takie jak zarządzanie zdarzeniami i alarmami, nagrywanie i przetwarzanie obrazu, są realizowane lokalnie, od początku do końca wewnątrz kamery. 

Urządzenia
hardware icon
Więcej niż zwykłe zabezpieczenia

Kamery MOBOTIX znajdują zastosowanie w wielu różnych sytuacjach, a ich wyjątkowa niezawodność jest ceniona na całym świecie. Odznaczają się najwyższą wydajnością i precyzją wśród systemów dostępnych na rynku. Jedna kamera wystarczy do dyskretnego monitoringu całego obszaru, bez żadnych martwych punktów.

Software
software icon
Kompleksowy system monitoringu – wszystko z jednego źródła

System zarządzania monitoringiem MOBOTIX to intuicyjne i elastyczne oprogramowanie do zarządzania monitoringiem, analizy obrazu i kontroli urządzeń. Nie potrzebuje serwera zarządzającego i ma wbudowane wszystkie potrzebne narzędzia, więc nie musisz się przejmować instalacją i synchronizowaniem nowych rozwiązań.

Usługi
service icon
Pakiet stworzony pod Ciebie

Zapewniamy Ci wsparcie na każdym etapie instalacji i korzystania z systemu MOBOTIX, tak byś mógł w pełni korzystać z jego możliwości. Poczynając od szczegółowych konsultacji, w tym wizyty na terenie obiektu i analizy potrzeb, zidentyfikujemy konkretne potrzeby Twojej firmy, by dostosować całą strukturę zabezpieczeń dokładnie do Twoich potrzeb. Nasze usługi obejmują profesjonalną instalację oraz zdalne monitorowanie infrastruktury IT i stanu sieci, a także bieżące serwisowanie, by zapewnić bezproblemową pracę systemu.

Kompletne, autonomiczne rozwiązanie MOBOTIX stanowi ogromny krok jakościowy na całym rynku przetwarzania obrazu.

Nagrania z kamer MOBOTIX przewyższają jakością inne technologie, nawet przy szybko poruszających się obiektach i złym oświetleniu. Dzięki ostrości zapisywanego obrazu zawsze widać, co dokładnie dzieje się na monitorowanym terenie. Wysoka jakość nagrań pozwala wychwycić najdrobniejsze szczegóły, a nowatorska funkcja wykrywania ruchu pokazuje, gdzie dokładnie szukać potencjalnych zagrożeń.

Inteligentny czujnik MxActivity odróżnia wiatr i ruch ptaków od prawdziwie podejrzanej aktywności, co zmniejsza liczbę fałszywych alarmów nawet o 90%. Możesz łatwo zautomatyować reakcje systemu na wykrytą aktywność i skonfigurować go tak, by wpuszczał autoryzowane pojazdy na chroniony teren i reagował na podejrzane ruchy o określonych porach dnia sygnałem dźwiękowym.

Możliwości są nieograniczone. Wystarczy ustawić różne funkcje inteligentnego systemu monitoringu tak, by odpowiadały dokładnie Twoim potrzebom. Wszystko zależy od Ciebie.

Inteligentny wideomonitoring pozwala Ci skupić się na zarządzaniu firmą i osiąganiu celów biznesowych zamiast przejmować się instalacją i serwisowaniem systemu bezpieczeństwa. Zapewniamy:

   

   

Ikona funkcji dostosowania

Automatyzacja procesów bezpieczeństwa

Quality feature icon

Kompletny system monitoringu

Ikona funkcji dotykowej

Wykrywanie ruchu

Technology feature icon

Brak potrzeby centralnego serwera

Media handling feature icon

Skalowalne rozwiązania technologiczne

Ikona funkcji użyteczności

Zaawansowane systemy analiz

Ikona funkcji mobilności

Dwukierunkowy system audio

Twoje bezpieczeństwo to nasza misja

Profesjonalne systemy bezpieczeństwa dla małych i średnich firm

Pobierz teraz
Mobotix-broszura

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI