Wideomonitoring w logistyce

Optymalizacja bezpieczeństwa logistycznego w każdym miejscu

Zautomatyzowany dozór kamer zapewniający niezawodną logistykę


Chcesz zoptymalizować monitoring w logistyce i mieć pewność, że wszystkie Twoje magazyny, lokalizacje i transporty będą bezpieczne? Inteligentny system bezpieczeństwa oferuje nowe, zintegrowane technologie monitoringy, pozwalające na dokładną obserwację przepływu osób, towarów i pojazdów na terenie całego zakładu, a także chronić przepływ logistyczny skuteczniej niż kiedykolwiek przedtem.

Chcesz zoptymalizować procesy logistyczne w swojej firmie? Wybierz partnera, na którym możesz polegać!

Współczesne magazyny i lokalizacje tranzytowe wymagają przestrzegania ścisłych zasad bezpieczeństwa i zoptymalizowanych procesów logistycznych. Tylko tak można zapobiec uszkodzeniom lub utracie towarów, systemów i danych, krążących między wieloma podmiotami.


Aby zapobiegać uszkodzeniu, kradzieży, utracie lub nieprawidłowemu obchodzeniu się z towarami, musisz odpowiednio zabezpieczyć wszystkie lokalizacje swojej firmy. Wydajny system monitoringu MOBOTIX został zaprojektowany z myślą o automatyzacji wszystkich procesów IoT (Internetu Rzeczy). Dzięki szyfrowanej komunikacji system logistyczny MOBOTIX chroni Cię przed cyberprzestępcami, i pozwala na ścisłą kontrolę wszystkich działań wewnątrz i wokół firmy. Posiada przy tym najnowocześniejsze funkcje zabezpieczeń i monitorowania obiektów, które znacznie usprawnią działanie Twojej firmy.


System MOBOTX jest również wyposażony w technologię półsferyczną, która zapewnia pełną obserwację całego monitorowanego obszaru przy minimalnej liczbie kamer. Dyskretny monitoring zapewnia całkowitą ochronę przed uszkodzeniami, kradzieżą i aktami wandalizmu. A dzięki niższym kosztom utrzymania system wiąże się z mniejszym nakładem finansowym i gwarantuje wyższy zwrot inwestycji.

LOGISTYKA

LOGISTYKA

Wdrożenie monitoringu w strategię ochrony firmy

Systemy MOBOTIX to niezastąpione narzędzie logistyczne. Wszystkie kamery są przygotowane do obsługi Internetu rzeczy (IoT). To oznacza inteligentną automatyzację procesów wewnątrz firmy, pomiar temperatury w celu lepszego monitorowania maszyn w różnych lokalizacjach i lepsze opcje zarządzania placówką. Technologia MOBOTIX pozwala uniknąć ryzyka poważnych szkód, kradzieży i włamań. Co więcej, kamery MOBOTIX są niezwykle wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, przez co gwarantują niezawodne i bezpieczne użytkowanie na zewnątrz przez cały rok. Technologia półsferyczna pozwala na monitoring rozległego obszaru przy użyciu minimalnej liczby kamer, a niemiecka konstrukcja zapewnia wysoką jakość produktu i jego komponentów.

Urządzenia
hardware icon
Seria MOBOTIX x6

Innowacyjne kamery MOBOTIX x6 to mądra inwestycja, która otwiera przed użytkownikiem szeroką gamę nowych zastosowań i opcji integracji, które spełnią potrzeby każdego klienta. Sprzęt MOBOTIX oferuje wiele możliwości, w tym zdecentralizowane zarządzanie, niższe koszty utrzymania i technologię półsferyczną. Seria MOBOTIX x6 to kamery najwyższej jakości, zapewniające doskonałą jakość obrazu i gwarantujące cyberbezpieczeńśtwo Twojej firmy.

Software
software icon
System zarządzania materiałami wideo (VMS)

MxManagementCenter (MxMC) to wydajny i łatwy w obsłudze system zarządzania nagraniami wideo z wbudowanym systemem operacyjnym. System łączy się z komputerami Windows i urządzeniami Apple, więc nie potrzebujesz dodatkowgo serwera zarządzania.

Usługi
service icon
Doradztwo

System monitoringu dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Pomożemy Ci zoptymalizować i skalibrować całą infrastrukturę wideo, a nasz zespół przeprowadzi analizę Twoich lokalizacji, by zagwarantować rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami