Odpowiedz na potrzeby swoich klientów korzystając z zaawansowanych zasad zarządzania innowacją

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chcesz wspomagać innowacyjne myślenie w swoim przedsiębiorstwie lub miejscu pracy? Poznaj i nawiąż kontakt z Centrum Innowacji Biznesowych firmy Konica Minolta już dziś

 

Centrum Innowacji Biznesowych tworzy rozwiązania zorientowane na klienta, skupiające się na cyfrowej oraz kulturowej transformacji Twojej firmy, jej wzroście i ewolucji.

Konica Minolta: prowadzi nas innowacja

Zespoły eksperckie Konica Minolta nadają nowy kierunek w biznesie, bo stosują najnowsze technologie i nie boją się przełomowych rozwiązań. Naszą największą pasją jest tworzenie lepszych narzędzi, które poprawią jakość życia i pracy na skalę globalną. W poszukiwaniu innowacji koncentrujemy się na współpracy i z klientami, start-upami, pracownikami naukowymi i wiodącymi partnerami biznesowymi. Właśnie dzięki temu możemy projektować i tworzyć lepsze i wydajniejsze rozwiązania dla cyfrowych miejsc pracy, zarządzania informacjami i danymi, technologii biznesowych, a także służby zdrowia.

Jako organizacja o silnej kulturze innowacji, która nieustannie ewoluuje, firma Konica Minolta zawsze poświęcała się opracowywaniu nowych technologii oraz kreatywnych pomysłów, które stanowią rzeczywistą zmianę dla milionów ludzi.
 
W ramach swojej globalnej strategii prowadzenia w zakresie zarządzania innowacjami biznesowymi firma Konica Minolta stworzyła Centra Innowacji Biznesowej (ang. Business Innovation Centres / BIC), w 5 większych regionach na całym świecie, których misją jest uzyskanie głębszego zrozumienia potrzeb klientów – w ten sposób generując nową wartość i wywierając pozytywny wpływ na społeczeństwo.
 
Centra Innowacji Biznesowej dążą do osiągnięcia nowego produktu, rozwoju usług i biznesu, śledzenia całości cyklu życia od tworzenia idei do komercjalizacji, jak również wspieranie bazy klientów firmy Konica Minolta na całym świecie – od małych przedsiębiorstw po międzynarodowe organizacje – poprzez zrozumienie w jaki sposób zmiany rynku stale kreują zapotrzebowanie na zmiany. Powstające technologie oraz rozwiązania biznesowe są następnie komercjalizowane oraz łączone z produktami i usługami w celu tworzenia nowych możliwości biznesowych.
 
 
 
 
 
 

Praktyki zdalne na platformie szkoleniowej Konica Minolta

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
praktyki zdalne

O BIC Europe:

Centrum Innowacji Biznesowej (BIC) w Europie to wiodąca jednostka w ramach Konica Minolta Europe odpowiedzialna za innowacje. Jako zaufany partner BIC Europe współpracuje nad innowacjami z klientami, partnerami oraz środowiskami naukowymi, których celem jest opracowywanie nowych oraz innowacyjnych rozwiązań.

Skontaktuj się

Skontaktuj się