Ulepsz swoje usługi związane z drukiem


Innowacyjne rozwiązania dotyczące druku cyfrowego oraz atramentowego rozwijające Twoją działalność


Jako firma związana z drukiem stawiasz czoła gwałtownie zmieniającemu się rynkowi z wszelkimi wyzwaniami związanymi z oferowaniem nowych usług oraz druku cyfrowego, jednocześnie obniżając koszty. Korzystamy z naszego dziesięcioletniego doświadczenia oraz naszej wiodącej pozycji na rynku, aby zapewnić Ci indywidualnie dostosowane, wysokiej jakości rozwiązania z zakresu druku dla Twoich potrzeb biznesowych.
 

Marka Accurio dla wszystkich urządzeń i programów do druku produkcyjnego odzwierciedla ich zaawansowaną, zautomatyzowaną oraz precyzyjną naturę: kluczowe zalety i atrybuty obejmują eliminację rutynowych obciążeń technologicznych i oszczędność czasu, jak również redukcję czynnika ludzkiego, co pozwala zmniejszyć ilość błędów i odpadów oraz koszty produkcji.
 

Odkryj nowy etap ewolucji według firmy Konica Minolta już teraz!​

Rozwiązania z zakresu druku produkcyjnego

Rozwiązania z zakresu druku przemysłowego

Skoncentruj się na swojej działalności – przy pomocy naszych usług!

W miarę kontynuacji zmian rynku komunikacji i druku ogromnego znaczenia nabiera zrozumienie w jaki sposób dotyczyć to będzie Twoich procesów produkcyjnych. Znasz swoją działalność oraz swoich klientów – nasz dedykowany zespół konsultantów doradza jakie są możliwości stworzenia nowych innowacji i dochodów. Nasze portfolio obejmuje usługi konsultingowe, wdrażanie infrastruktury oraz usługi zarządzane. Dzięki naszemu wsparciu możesz zapomnieć o przyziemnych zadaniach operacyjnych, skupiając się na rozwijaniu swojej działalności z myślą o jutrze.


 

Twoje korzyści


Icon_profit_white.png
Więcej zysków
– Nasze portfolio związane z drukiem profesjonalnym zapewnia, że zmaksymalizujesz korzyści ze swojego działu druku – dlatego też kierujemy całość naszego potencjału związanego z badaniami i rozwojem na rzecz minimalizacji czasów przygotowania oraz unikania przestojów, pomagając w wykonaniu większej ilości zadań w ciągu zmiany.
 

Icon_efficient_white.png

Większa wydajność – Nasze portfolio zaprojektowano z myślą o wspieraniu wydajniejszego prowadzenia Twojej działalności, automatyzuje Twój przepływ prac i pomaga Tobie oraz Twoim pracownikom poświęcać czas tylko tam, gdzie jest to naprawdę niezbędne, co pomaga w redukcji ilości nadgodzin.


  

Icon_business_white.png
Większe obroty
– rozwiązania firmy Konica Minolta stanowią inwestycję w przyszłość, tworzone są z myślą o wysunięciu Twojej działalności naprzód w dniu dzisiejszym, jak również o wyróżnieniu się spośród konkurencji w przyszłości – dzięki nowym zastosowaniom, zabezpieczającej Twoją solidną pozycję.

 

Icon_sustainability_white.png
Większe zrównoważenie
– dzięki redukcji procesów manualnych oraz automatyzacji etapów produkcyjnych frustracja i zmartwienia nie mają dostępu do Twojej organizacji. Z drugiej strony pomagają one w redukcji zużycia materiałów oraz generowania odpadów. Dzięki długofalowemu planowi firmy Konica Minolta zorientowanemu na zrównoważoną przyszłość – EcoVision 2050 - możesz polegać na kompetentnym partnerze, dbającym o bezpieczeństwo zasobów naszej planety.

 

Druk cyfrowy Konica Minolta - 4 dobre powody

threeboxes1.png


Konica Minolta to NUMER 1

…pod względem udziału w rynku druku produkcyjnego (32,5%) w Europie (Infosource 2016).


threeboxes2.png

Mając ponad 40 lat
…doświadczenia w dziedzinie drukarek atramentowych, Konica Minolta zajmuje czołową pozycję na rynku drukarek atramentowych do drukowania cyfrowego na tekstyliach na żądanie!

threeboxes3.png

15,000
…klientów w branży druku komercyjnego i przemysłowego w Europie.


carbonneutral.png

Neutralność węglowa
Dzięki programowi Enabling Carbon Neutrality od razu rozpoczynasz kompensowanie emisji powstających podczas druku za pośrednictwem Twojego urządzenia produkcyjnego firmy Konica Minolta.

Druk produkcyjny

Innowacyjne rozwiązania dotyczące druku cyfrowego oraz atramentowego

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Skontaktuj się

Skontaktuj się