Druk produkcyjny

Druk produkcyjny

Ulepsz swoje usługi związane z drukiem


Innowacyjne rozwiązania dotyczące druku cyfrowego oraz atramentowego rozwijające Twoją działalność


Jako firma związana z drukiem stawiasz czoła gwałtownie zmieniającemu się rynkowi z wszelkimi wyzwaniami związanymi z oferowaniem nowych usług oraz druku cyfrowego, jednocześnie obniżając koszty. Korzystamy z naszego dziesięcioletniego doświadczenia oraz naszej wiodącej pozycji na rynku, aby zapewnić Ci indywidualnie dostosowane, wysokiej jakości rozwiązania z zakresu druku dla Twoich potrzeb biznesowych.
 

Marka Accurio dla wszystkich urządzeń i programów do druku produkcyjnego odzwierciedla ich zaawansowaną, zautomatyzowaną oraz precyzyjną naturę: kluczowe zalety i atrybuty obejmują eliminację rutynowych obciążeń technologicznych i oszczędność czasu, jak również redukcję czynnika ludzkiego, co pozwala zmniejszyć ilość błędów i odpadów oraz koszty produkcji.
 

Odkryj nowy etap ewolucji według firmy Konica Minolta już teraz!​

Skoncentruj się na swojej działalności – przy pomocy naszych usług!

W miarę kontynuacji zmian rynku komunikacji i druku ogromnego znaczenia nabiera zrozumienie w jaki sposób dotyczyć to będzie Twoich procesów produkcyjnych. Znasz swoją działalność oraz swoich klientów – nasz dedykowany zespół konsultantów doradza jakie są możliwości stworzenia nowych innowacji i dochodów. Nasze portfolio obejmuje usługi konsultingowe, wdrażanie infrastruktury oraz usługi zarządzane. Dzięki naszemu wsparciu możesz zapomnieć o przyziemnych zadaniach operacyjnych, skupiając się na rozwijaniu swojej działalności z myślą o jutrze.


 

Twoje korzyści


Icon_profit_white.png
Więcej zysków
– Nasze portfolio związane z drukiem profesjonalnym zapewnia, że zmaksymalizujesz korzyści ze swojego działu druku – dlatego też kierujemy całość naszego potencjału związanego z badaniami i rozwojem na rzecz minimalizacji czasów przygotowania oraz unikania przestojów, pomagając w wykonaniu większej ilości zadań w ciągu zmiany.
 

Icon_efficient_white.png

Większa wydajność – Nasze portfolio zaprojektowano z myślą o wspieraniu wydajniejszego prowadzenia Twojej działalności, automatyzuje Twój przepływ prac i pomaga Tobie oraz Twoim pracownikom poświęcać czas tylko tam, gdzie jest to naprawdę niezbędne, co pomaga w redukcji ilości nadgodzin.


  

Icon_business_white.png
Większe obroty
– rozwiązania firmy Konica Minolta stanowią inwestycję w przyszłość, tworzone są z myślą o wysunięciu Twojej działalności naprzód w dniu dzisiejszym, jak również o wyróżnieniu się spośród konkurencji w przyszłości – dzięki nowym zastosowaniom, zabezpieczającej Twoją solidną pozycję.

 

Icon_sustainability_white.png
Większe zrównoważenie
– dzięki redukcji procesów manualnych oraz automatyzacji etapów produkcyjnych frustracja i zmartwienia nie mają dostępu do Twojej organizacji. Z drugiej strony pomagają one w redukcji zużycia materiałów oraz generowania odpadów. Dzięki długofalowemu planowi firmy Konica Minolta zorientowanemu na zrównoważoną przyszłość – EcoVision 2050 - możesz polegać na kompetentnym partnerze, dbającym o bezpieczeństwo zasobów naszej planety.

 

Druk cyfrowy Konica Minolta - 4 dobre powody

threeboxes1.png


Konica Minolta to NUMER 1

…pod względem udziału w rynku druku produkcyjnego (32,5%) w Europie (Infosource 2016).


threeboxes2.png

Mając ponad 40 lat
…doświadczenia w dziedzinie drukarek atramentowych, Konica Minolta zajmuje czołową pozycję na rynku drukarek atramentowych do drukowania cyfrowego na tekstyliach na żądanie!

threeboxes3.png

15,000
…klientów w branży druku komercyjnego i przemysłowego w Europie.


carbonneutral.png

Neutralność węglowa
Dzięki programowi Enabling Carbon Neutrality od razu rozpoczynasz kompensowanie emisji powstających podczas druku za pośrednictwem Twojego urządzenia produkcyjnego firmy Konica Minolta.

Skontaktuj się

Skontaktuj się