Ogłoszenie wyników Konkursu na Okładkę Książki uszlachetnionej w technologii 3D Touch

| 21. gru 2020

Konkurs na Okładkę Książki uszlachetnionej w technologii 3D Touch

Drukarnia Totem.com.pl i Konica Minolta zapraszają na ogłoszenie wyników Konkursu na okładkę uszlachetniona w Technologii 3D Touch. Ogłoszenie wyników konkursu, którego celem jest promowanie nowoczesnego projektowania okładek książek oraz innowacyjnych możliwości w zakresie uszlachetniania odbędzie się 21 grudnia o godzinie 15.00. Transmisja na żywo będzie nadawana kanale Youtube.


Link do transmisji: https://youtu.be/-7D61Yx2zZU 

Przedmiotem Konkursu było wykonanie pracy graficznej w formie okładki dowolnej książki z zaprojektowaniem uszlachetnień druku możliwych do wykonania przy użyciu maszyny MGI JetVarnish 3D - w technologii 3D Touch.

Do organizatorów zostało nadesłanych aż 100 prac, z czego 96 zakwalifikowałosię do Konkursu.
Jury wyłoniło trzech zwycięzców – głównego, który otrzyma 5000 zł oraz zdobywców drugiej i trzeciej nagrody (którzy otrzymają odpowiednio 3000 i 2000 złotych).

Przewidziane jest także pięć wyróżnień (po 1000 zł każde).

Najważniejszymi kryteriami branymi pod uwagę przy ocenie zgłoszonych projektów były wartość artystyczna projektu, zgodność z zasadami projektowania i kompozycji okładek książek, a także oryginalność zastosowanych rozwiązań graficznych i uszlachetnień.

Serdecznie zapraszamy na transmisje z ogłoszenie wyników.