Workplace Go – naturalna współpraca

Ograniczenia związane z miejscem pracy należą do przeszłości


Małe i średnie przedsiębiorstwa muszą zarządzać szeregiem procesów chcąc rozwijać własną działalność biznesowową. Dzielenie się wiedzą i odpowiednia organizacja współpracy są tym bardziej istotne dla firm z sektora MŚP ponieważ wpływają korzystnie na wydajność, kreatywność i kwestie związane z pracą zdalną. Potrzeba wdrożenia właściwych, cyfrowych rozwiązań w miejscu pracy jest coraz większa, szczególnie w sytuacji, gdy konieczna staje się współpraca między wzajemnie powiązanymi jednostkami. Dlatego też wszystkie firmy z sektora MŚP poszukują odpowiednich i bezpiecznych rozwiązań dostosowanych do własnych potrzeb.


Cyfrowa współpraca na każdym urządzeniu

Odpowiedzią grupy Konica Minolta na wspomniane potrzeby firm z sektora MŚP jest platforma Workplace Go, będąca wszechstronnym i elastycznym rozwiązaniem. Jej funkcjonalność może spełnić wymagania dużych przedsiębiorstw. Zasada działania jest prosta – specjalista z zakresu IT wdraża za pośrednictwem platformy dopasowanej do określonych potrzeb szablon SharePoint, który w kompleksowy sposób spaja ze sobą wszystkie funkcje związane z organizacją osobistą, produktywnością, komunikacją, współpracą z wewnętrznymi i zewnętrznymi podmiotami oraz działaniem w mediach społecznościowych. Na żądanie użytkownika platforma Workplace Go skupia w jednym w miejscu wszelkie niezbędne dla niego informacje.


Dopasowana do potrzeb

W odpowiedzi na potrzeby i wymagania firm z sektora MŚP, grupa Konica Minolta oferuje szybkie, spersonalizowane i ewoluujące rozwiązanie. Platforma Workplace Go opiera się na pakiecie Microsoft Office 365. Zawiera narzędzia ulepszające komunikację, współpracę, działania w mediach społecznościowych i produktywność, takie jak na przykład w pełni konfigurowalny intranet.


Workplace Go to elastyczne, cyfrowe miejsce pracy, dostarczające wszelkich informacji i narzędzi niezbędnych pracownikom do lepszego wykonywania i organizacji własnych działań, zwłaszcza (choć nie tylko) w ramach pracy grupowej. Umożliwia błyskawiczny dostęp z każdego urządzenia do wszystkich projektów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jest w pełni przystosowane do najczęściej występujących wśród użytkowników sytuacji i struktur komunikacyjnych. Oferuje również szybki i jednolity dostęp do wszystkich systemowych informacji, aplikacji i powiadomień, a za pomocą narzędzi SharePoint i Delve udostępnia bardziej zaawansowane opcje wyszukiwania. Workplace Go umożliwia unikalne zarządzanie treścią – użytkownicy mogą śledzić i oceniać swoje działania pod względem polubień, obejrzeń lub bieżącego statusu zatwierdzenia bezpośrednio na swoim panelu rozdzielczym, z którego mają w pełni zintegrowany dostęp do oprogramowania biznesowego (takiego jak Power BI, Dynamics CRM, Outlook, Skype for business, Planner, Groups) oraz platform społecznościowych (takich jak Yammer, Facebook, Twitter, YouTube, Office 365 Video).


Workplace Go to platforma pełniąca funkcję cyfrowego miejsca pracy dla firm z sektora MŚP. To perspektywiczne oraz idące z duchem czasu rozwiązanie gotowe pomóc w rozwoju Twojego biznesu.  Co więcej, jest to oprogramowanie działające w modelu SaaS, a co za tym idzie niegenerujące żadnych kosztów związanych ze sprzętem. 


Workplace Go – naturalna współpraca

Workplace Go – naturalna współpraca

  • Konica Minolta oferuje kompleksowe i funkcjonalne rozwiązanie kwestii związanych z organizacją osobistą, produktywnością, komunikacją, współpracą z wewnętrznymi i zewnętrznymi podmiotami, działaniami w mediach społecznościowych oraz intranetem w odpowiedzi na potrzeby firm z sektora MŚP dotyczące nowoczesnego, cyfrowego miejsca pracy 
  • Platforma Workplace Go jest na bieżąco aktualizowana, a jej ustawienia można w każdej chwili zmieniać w zależności od potrzeb
  • Workplace Go to funkcjonalne rozwiązanie dopasowane do potrzeb użytkownika, w komfortowy sposób zapewniające mu wszystkie niezbędne narzędzia przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami