Jedna aplikacja do obrazowania w szerokim formacie. Dodawaj pliki, wyświetlaj podgląd i drukuj. To proste.

KIP ImagePro to zaawansowany pakiet oprogramowania, który zwiększa wydajność druku dzięki kontrolowanej automatyzacji przepływów pracy w środowiskach o dużym zapotrzebowaniu, a przy tym zapewnia krótszy czas realizacji zleceń.

Drukowanie wielkoformatowe


Marketing poligraficzny nie jest już dziś taki jak kiedyś. Na rynku jest wysokie zapotrzebowanie na grafikę cyfrową, która umożliwi przekazywanie informacji dużym grupom odbiorców. Wciąż przy tym poszukiwane są nowe sposoby obniżenia kosztów operacyjnych. Właśnie dlatego druk wielkoformatowy stał się jednym z najbardziej ekonomicznych sposobów na zaspokojenie rosnących wymogów rynku.

Wielkoformatowy druk cyfrowy to jeden z niewielu obszarów globalnego rynku druku, który tak szybko się zmienia i rozwija. Dzięki wysokiej jakości druku, łatwym w obsłudze oprogramowaniu i nowatorskim rozwiązaniom sprzętowym druku, firma Konica Minolta pomaga w bezpiecznym przeprowadzaniu tych zmian i realizacji celów biznesowych.

KIP ImagePro to wydajny pakiet oprogramowania, łączący podstawowe narzędzia z doskonałą wielozadaniowością. Wszystko to jest dostępne za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji do drukowania, kopiowania i skanowania. Ustandardyzowany interfejs umożliwia operatorom produkcji lub okazjonalnym użytkownikom korzystanie z narzędzi szybkiego dostępu, przeglądarki HD umożliwiającej drukowanie wybranego obszaru oraz intuicyjnych funkcji edycji zadań. Standardowe wstępne ustawienia jakości druku CAD i grafiki sprawiają, że ImagePro jest najprostszym i najszybszym sposobem druku wielkoformatowego. Rozbudowany zestaw funkcji systemu, uruchamianych jednym kliknięciem, umożliwia profesjonalistom z branży technicznej i graficznej zachowanie pełnej kontroli nad procesem produkcji.


Dzięki funkcjom zagnieżdżania, przesuwania, punktowej wymiany kolorów i dostępu do funkcji zarządzania kolorami, które zazwyczaj są obecje tylko w drogich graficznych urządzeniach RIP, oprogramowanie KIP ImagePro zapewnia ekspertom od kolorów narzędzia potrzebne do wykonywania swojej pracy na najwyższym poziomie.

Szeroki format

Szeroki format

Uproszczenie przepływu pracy w szerokim formacie

Z nami możesz uprościć produkcję druku wielkoformatowego za pomocą jednego rozwiązania. KIP ImagePro został wyposażony w dwa tryby pracy: intuicyjny tryb standardowy, zapewniający wydajność produkcji, oraz tryb rozszerzony, pozwalający na wchodzenie w inteligentne interakcje z obrazami. Co sprawia, że to oprogramowanie jest tak wyjątkowe? Pozwala ono drukować, kopiować i skanować materiały, a wszystko w ramach jednej aplikacji. Łatwiej już być nie może!

Urządzenia
hardware icon
Systemy drukowania KIP

Systemy drukowania KIP przeznaczone są dla użytkowników dokumentów technicznych, graficznych i biurowych, którzy oczekują wysokiej jakości wydruków, precyzyjnego obrazowania i wyrazistej, ekspresyjnej wierności kolorów. Umożliwiają one uzyskanie żywych barw, efektownej grafiki i zdjęć, które oddadzą wszystkie subtelne odcienie przy zachowaniu niezrównanej stabilności kolorów – od pierwszego do ostatniego wydruku.

Software
software icon
Jedno oprogramowanie dla każdego

Teraz możesz uprościć przepływ pracy dla druku wielkoformatowego za pomocą jednego rozwiązania programowego. KIP ImagePro został wyposażony w dwa tryby: intuicyjny tryb standardowy, zapewniający wydajność produkcji, oraz tryb rozszerzony, pozwalający na wchodzenie w inteligentne interakcje z obrazami.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony, kompetentny personel udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i pokaże Ci, jak obsługiwać produkt. Nasze usługi zapewniają korzyści w ramach systemu pomocy technicznej, zaprojektowanego z myślą o pełni korzyści zarówno dla Ciebie, jak i Twojej firmy. Oferujemy szereg różnych usług, w tym zoptymalizowane usługi druku, które łączą w sobie doradztwo, wdrożenie sprzętu i oprogramowania oraz zarządzanie przepływami pracy w celu obniżenia wydatków na dokumenty oraz inteligentne usługi zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo firmy.

Najważniejsze cechy rozwiązania


   

   

Ikona funkcji dotykowej

Zaawansowane opcje drukowania na wybranych obszarach

Ikona funkcji dotykowej

Konfigurowalny interfejs, umożliwiający personalizację widoku i narzędzi

Ikona funkcji dotykowej

Łatwe wdrażanie

Ikona funkcji dotykowej

Podgląd w wysokiej rozdzielczości

Ikona funkcji dotykowej

Inteligentne sprawdzanie zadań PDF

Ikona funkcji dotykowej

Inteligentne składowanie KIP

Ikona funkcji dotykowej

Doskonała wielozadaniowość

Druk dostosowany do każdego rodzaju działalności.

Prokom to społeczność użytkowników urządzeń firmy Konica Minolta, w ramach której możesz uzyskać dostęp do badań rynkowych, użytecznych informacji oraz praktycznych narzedzi, które pomogą Ci zwiększyć swoją produktywność, a co za tym idzie również zyski. W społeczności Prokom wierzymy, że nie liczy się tylko to, co tworzysz, ale też otwieranie przed Tobą nowych możliwości.

dołącz do Prokom
prokom logo horizontal

Program rozwoju biznesowego firmy Konica Minolta


Digital1234 to cztery proste kroki na drodze do rozwinięcia zakresu i zysków z Twojej działalności. Program rozwoju biznesowego od firmy Konica Minolta został opracowany z myślą o umożliwieniu dostawcom usług drukarskich rozwoju i uzyskania konkurencyjnej przewagi na rynku. Wykorzystujemy w nim podejście oparte na możliwościach i wskazujemy klientom cztery praktyczne kroki: jak identyfikować, oceniać, uzasadniać i wdrażać nowe możliwości biznesowe. Wystarczy się zarejestrować, aby uzyskać dostęp do wszystkich tych cennych informacji – bez żadnych dodatkowych zobowiązań i wydatków

Rozwijaj swoją działalność w czterech krokach:

 

Ocena sytuacji

Krok 1 1

Identyfikacja

Krok 2 2

Wdrażanie

Krok 3 3

Zwrot z inwestycji

Krok 4 4

Skontaktuj się

Skontaktuj się