Zarządzanie kolorami

Procesy zarządzania kolorami stanowią fundament działalności każdej firmy poligraficznej i mają kluczowe znaczenie dla jej rozwoju i sukcesu na rynku.

DLACZEGO SYSTEMY ZARZĄDZANIA KOLORAMI SĄ AŻ TAK ISTOTNE?


Kolory przyciągają naszą uwagę, wyzwalają emocje i tworzą poczucie zaangażowania w oglądany materiał. Zależy Ci na osiągnięciu barw najwyższej jakości przy użyciu łatwych narzędzi? Mamy coś dla Ciebie.

Systemy zarządzania kolorami – klucz do sukcesu Twojej firmy


Inteligentna kontrola kolorów i obrazu pozwala uzyskać wrażenie wysokiej jakości i atrakcyjności produktów drukowanych, zwiększając przy tym Twoją sprzedaż i dochody. Wszędzie, gdzie patrzymy – od książek po katalogi, przez ulotki, reklamy bezpośrednie i billboardy, produkty i opakowania – kolory stanowią niezbędne narzędzie skutecznego marketingu, promocji i sprzedaży.

Mimo to prawie połowa wszystkich drukarni cyfrowych wskazuje właściwe dopasowanie kolorów jako najtrudniejsze wyzwanie w codziennej pracy. Klienci oczekują spójności kolorów przy zakupie wydruków, dlatego dostawcy usług druku muszą być w stanie zagwarantować stałą, najwyższą jakość kolorowych wydruków bez konieczności zakupu skomplikowanych narzędzi. Równie ważne jest stosowanie rozwiązań zarządzania kolorami, które zapewnią precyzyjne dopasowanie barw łatwo i szybko, bez długich szkoleń i testów. Odwzorowanie kolorów musi również być wewnętrznie spójne,tak aby zmniejszyć liczbę błędnych wydruków i uniknąć konieczności wielokrotnego drukowania tych samych materiałów. 

Czym jest zarządzanie kolorami w druku?

Czym jest zarządzanie kolorami w druku?

Godny zaufania system zarządzania kolorami umożliwia drukarniom cyfrowym przetwarzanie różnych zadań szybko i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu są one opłacalne, a jakość ostatecznego wydruku mówi sama za siebie. Oprócz oszczędności wydatków i zwiększenia wydajności produkcji kontrola kolorów upraszcza wiele skomplikowanych problemów, powstałych w wyniku stosowania różnych, niekompatybilnych urządzeń do przechwytywania obrazów.

Zarządzanie kolorami

Zarządzanie kolorami

Powszechne zastosowanie technik kolorowych w produktach drukowanych sprawiło, że sprawne i profesjonalne zarządzanie kolorami jest dziś ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.


Musisz być w stanie idealnie dopasować kolor do wymogów konkretnych marek, a także zagwarantować równą jakość i nasycenie kolorów w różnych produktach, materiałach marketingowych, na różnych podłożach i urządzeniach wyjściowych.

Zalety skutecznego systemu zarządzania kolorami obejmują:

· Większą produktywność i rentowność Twojej drukarni

· Zmniejszenie nakładu pracy i ukrytych kosztów

· Możliwość łatwej automatyzacji prostych zadań i powtarzalnych procesów

· Brak konieczności opierania się na firmach zewnętrznych 

· Maksymalizacja wydajności druku

· Wyróżnienie usług na tle konkurencji

Urządzenia
hardware icon
Sprzęt drukujący firmy Konica Minolta

Zależy Ci na najwyższej wydajności druku cyfrowego? Trafiłeś we właściwe miejsce. Urządzenia od Konica Minolta do druku produkcyjnego i biurowego spełniają najbardziej wyśrubowane standardy na rynku. Gwarantują one rewolucyjną jakość obrazu kolorowego, błyskawiczny druk czarno-biały, profesjonalne techniki wykańczania, pozwalające sprostać najbardziej złożonym zamówieniom, i nie tylko. Bez względu na rozmiar i specjalizację Twojej firmy nasze urządzenia pozwolą Ci zbudować własną infrastrukturę druku, zarządzać zawartością cyfrową, stosować najnowocześniejsze narzędzia pomiarowe i odkrywać inne rozwiązania, zaprojektowane tak, by całkowicie odmienić Twoją organizację pracy.

Software
software icon
Oprogramowanie firmy Konica Minolta

Poznaj niezliczone możliwości usprawnienia Twojej działalności, jakie oferuje oprogramowanie Konica Minolta. Rozwiązujemy problemy wewnątrz Twojej firmy, dopasowujemy się do różnych stylów pracy i oferujemy oprogramowanie spełniające potrzeby Twojej branży. W Konica Minolta zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Twoje potrzeby, dzięki czemu spełniamy wymagania nawet najbardziej wymagających globalnych organizacji. Z naszym systemem możesz kontrolować koszty druku i kopiowania dokumentów, tworzyć zaawansowane środki bezpieczeństwa, by uchronić poufne dokumenty przed nieautoryzowanym dostępem i osiągnąć jeszcze wiele więcej.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony i kompetentny zespół specjalistów udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i pokaże Ci, jak obsługiwać ten produkt. Zapewniamy pełną pomoc techniczną, dzięki której Twoja firma będzie mogła w pełni korzystać z możliwości, jakie otwierają przed Tobą nasze rozwiązania. Oferujemy szereg różnych usług, w tym udogodnienia optymalizacji druku, które łączą w sobie doradztwo, wdrażanie nowego sprzętu i oprogramowania, a także zarządzanie przepływami pracy w celu obniżenia wydatków na cały proces przepływu dokumentów. Z nami możesz korzystać też z inteligentnych usług zabezpieczeń, które gwarantują pełną ochronę danych i informacji w Twojej firmie.

Program rozwoju biznesowego firmy Konica Minolta


Digital1234 składa się z czterech prostych kroków, które pomogą Ci rozwijać swoją działalność. Program rozwoju biznesowego firmy Konica Minolta został opracowany z myślą o umożliwieniu dostawcom usług drukarskich szybszego i sprawniejszego rozwoju. Program Digital1234 koncentruje się na przestrzeniach nowych możliwości, wskazując klientom cztery praktyczne kroki, które pozwalają aidentyfikować, ocenić, uzasadnić i wdrażać nowe rozwiązania biznesowe. Wystarczy się zarejestrować, aby uzyskać wszystkie te informacje – bez żadnych dodatkowych zobowiązań i wydatków.

Oto cztery kroki do budowania Twojej działalności:​

Identyfikacja

Krok 1 1

Ocena sytuacji

Krok 2 2

Zwrot z inwestycji

Krok 3 3

Wdrażanie

Krok 4 4

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami
Zagwarantuj swoim klientom niedoścignioną jakość druku kolorowego od pierwszej do ostatniej strony dzięki naszym narzędziom do zarządzania kolorami. Skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów i dowiedz się, jak nasze rozwiązania pomogą Ci rozwijać swoją działalność.