Rzeczywistość rozszerzona

Odkryj świat nowych możliwości dzięki profesjonalnym rozwiązaniom rzeczywistości rozszerzonej

Wejdź w nowy wymiar pracy


W ostatnich latach nowoczesne miejsca pracy zmieniają się na naszych oczach. Technologia jest zawsze obecna w naszym codziennym życiu i w miejscu pracy, ale czasami ogrom informacji, które bez przerwy przyswajamy, nie jest dla nas widoczny we właściwym kontekście.

Przy tak szybkim rozwoju technologii pojawiają się jednak nowe możliwości przetwarzania informacji. Brak kontekstu to tylko jeden z problemów, które można szybko i łatwo rozwiązać za pomocą nowoczesnych sposobów pracy. Właśnie dlatego rozszerzone rozwiązania biznesowe mogą całkowicie zmienić nasz sposób postrzegania rzeczywistości.

Napędza nas innowacja – wizja

W firmie Konica Minolta wierzymy w rozbudzanie innowacji, opracowywanie nowych technologii, oraz rozwijanie kreatywnych pomysłów, które przyniosą istotne zmiany milionom ludzi na całym świecie. Dowiedz się, jak nasze Centra Innowacji Biznesowych na całym świecie mogą wprowadzić Cię w przyszłość.

Rzeczywistość rozszerzona

Rzeczywistość rozszerzona

Znajdź niewidoczne dane

W firmie Konica Minolta naszą pasją jest tworzenie nowych technologii, które zapewnią firmom międzynarodowym, startupom, oaz organizacjom akademickim i partnerskim innowacyjne rozwiązania. Dlaczego? Chcemy, aby nasi klienci mogli korzystać z ogromnego doświadczenia firmy Konica Minolta i wprowadzać rozszerzoną wizję do swojego miejsca pracy, integrować ją z kampaniami marketingowymi i czynić ją częścią swojej codziennej działalności.

Firma Konica Minolta współpracuje z liderami w technologii rzeczywistości rozszerzonej. Stale dążymy do tworzenia rozwiązań do szybszego rozwiązywania problemów, przeglądania analiz biznesowych z myślą o klientach, a także rewolucjonizowania sposobów, w jakie prowadzimy wszystkie działania biznesowe i gromadzimy informacje. Wynikiem tego jest portfolio rozszerzonych rozwiązań biznesowych, które pozwalają inaczej spojrzeć na świat. Wystarczy dowolne urządzenie inteligentne.

Funkcja OCR pozwala na rozszerzony widok i oferuje funkcje skanowania w aplikacji mobilnej, dzięki czemu możesz łatwo korzystać z udogodnień druku rozszerzonego. Funkcja ta umożliwia łatwe skanowanie opakowań, plakatów i ulotek w celu analizy danych online, rozpoznaje pismo ręczne, skanuje teksty, a nawet tworzy tłumaczenia w kilka sekund. Możesz także przygotowywać cyfrowe kampanie marketingowe i wdrażać technologie rozszerzonej rzeczywistości, aby lepiej poruszać się po otoczeniu na zewnątrz i w pomieszczeniach, oraz modyfikować prototypy 3D razem ze współpracownikami z całego świata. Technologia rzeczywistości rozszerzonej otwiera przed Tobą niewyobrażalne możliwości. Konica Minolta sprawia, że stają się one realne.

Druk rozszerzony

Druk rozszerzony

Cyfryzacja

Cyfryzacja

Nawigacja w pomieszczeniach

Nawigacja w pomieszczeniach

Mobilna funkcja OCR

Mobilna funkcja OCR

Odczyty pomiarowe

Odczyty pomiarowe

Rozwiązania do integracji danych

Rozwiązania do integracji danych

Rzeczywistość rozszerzona – niewidoczne staje się widzialne

Smartfony sprawiają, że druk można ożywić a wręcz może do nas przemówić. Wystarczy skierować smartfona na grafikę z logiem AR i voilà! Produkt może opowiedzieć o sobie lub zaprosić Cię do wzięcia udziału w konkursie. To rozwiązanie jest znane pod nazwą rzeczywistości rozszerzonej (ang. Augmented Reality, w skrócie: AR). Na ulicy AR może Cię powiadomić o specjalnych ofertach dostępnych w pobliskim sklepie. Możesz też wykorzystać AR do znalezienia drogi w nieznajomym miejscu lub budynku. Konica Minolta oferuje aplikacje mobilne wykorzystujące AR, jak również rozwiązania do zarządzania treściami oraz ich tworzenia.

Poznaj genARate

Ożywiaj druk dzięki genARate, naszemu rozwiązaniu dla druku, które wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną.

Odwiedź genARate
genarate logo

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Bądź w kontakcie

Firma Konica Minolta oferuje rozwiązania AR dla organizacji i zespołów projektowych, które mogą z ich pomocą tworzyć własne aplikacje i udogodnienia. Z przyjemnością posłuchamy o Twoich potrzebach i wyzwaniach, jakie stoją przed Twoją działalnością. Nasz zespół ekspertów przedstawi Ci wszystkie niezbędne informacje, jakie potrzebujesz do podjęcia decyzji najlepszej dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej.