ColorScout A3+

ColorScout A3+ umożliwia dokładne, wysokowydajne pomiary kart kolorów za pomocą spektrodensytometru FD-7 i FD-5.

  • Automatyczny pomiar dowolnego typu wykresu zgodnie z normą ISO 13655 Warunek pomiaru M1
  • W połączeniu ze spektrodensytometrem FD-7 lub FD-5
  • Wysoka powtarzalność i redukcja nakładu pracy
  • Maksymalny mierzalny rozmiar wykresu 320 x 460 mm

ColorScout A3+ umożliwia dokładne, wysokowydajne pomiary kart kolorów za pomocą spektrodensytometru FD-7 i FD-5. Umożliwia automatyczne pozycjonowanie przyrządu i automatyczny pomiar, zapewniając w ten sposób większą powtarzalność i zmniejszenie nakładu pracy w porównaniu z pomiarem ręcznym.

Daje to możliwość wykorzystania zalet urządzeń z serii FD w sposób zautomatyzowany.

Cechy

Cechy
  • Automatyczne pomiary wszystkich rodzajów wykresów
Korzystanie z ColorScout A3+ z FD-7 lub FD-5 ułatwia pomiar danych kolorymetrycznych z kart kolorów zgodnie z normą ISO 13655 Warunek pomiaru M1. Dane kolorymetryczne w warunkach pomiaru M1 można wykorzystać do tworzenia profili kolorów, które lepiej odpowiadają ocenie wizualnej w środowisku D50 (ISO 3664:2009).

Korzystając z opatentowanej przez Konica Minolta technologii VFS, użytkownicy uzyskują dane kolorymetryczne dla kilku iluminantów (w tym D50, UV-Cut i samodzielnie zmierzonych iluminantów) w ramach jednego pomiaru.

Maksymalny mierzalny rozmiar planszy 320 x 460 mm zwiększa wydajność pomiaru, umożliwiając pomiar nawet dużych plansz barwnych w jednej procedurze bez konieczności ich cięcia lub układania w kafelki.

Możliwy jest również pomiar plansz zaprojektowanych przez użytkownika.

 
  • Elastyczność
ColorScout A3+ jest wyposażony zarówno w biały, jak i czarny podkład. Zapewnia to pełną kompatybilność ze wszystkimi rodzajami zadań pomiarowych w branży graficznej.
Maksymalna wysokość 20 mm pozwala nawet na pomiar grubych próbek, takich jak tektury faliste dla przemysłu opakowaniowego.

 
  • Wszechstronność
Opcjonalnie CSA+ może również zautomatyzować nasze zintegrowane ręczne urządzenia sferyczne w celu uzyskania pomiarów podłoży strukturalnych i metalicznych.

SPECYFIKACJA I PLIKI DO POBRANIA

SPECYFIKACJA I PLIKI DO POBRANIA
Model ColorScout A3+
Zakres pomiarowy (maksymalny rozmiar wykresu) 320 x 460 mm
Przyrząd pomiarowy  Spektrodensitometr FD-7/ FD-5
Minimalny rozmiar wykresu 6 x 6 mm
Maksymalna grubość próbki

Do 1.5mm

Zakres temperatury/wilgotności roboczej od 10 do 35°C, wilgotność względna od 30 do 85% bez kondensacji
Zakres temperatury/wilgotności przechowywania -20 do 60°C, wilgotność względna 0 do 90% bez kondensacji
Akcesoria standardowe Uchwyt montażowy do FD-7, płytka do regulacji wysokości, oprogramowanie ColorChart, kabel USB, kabel zasilający, biała płytka kalibracyjna do ColorScoutA3+, basICColor Catch
Minimalne wymagania komputerowe ColorChart ColorChart System operacyjny; Procesor Windows.XP(32-bit), Windows.Vista(32-bit); 300MHz lub szybszy Dysk twardy; Pamięć 30MB lub więcej Dostępne miejsce na dysku; 64MB lub więcej Wyświetlacz 1024 x 800 pikseli lub więcej

FD-7 / FD-5 / ColorScout A3+ Katalog

Automatyczny etap pomiaru koloru - ColorScout A3+

Pobierz

Zapytaj o oferte