Czyste powietrze w biurze: Jakość Powietrza Wewnętrznego

Mechanizmy czyszczące powietrze – przyjazne środowisko pracy

Mechanizmy czyszczące powietrze – przyjazne środowisko pracy

Nasze urządzenia biurowe A3/A4 są wyposażone w specjalne mechanizmy oczyszczające powietrze. Aby uniknąć wszelkich niepożądanych efektów ubocznych, w naszych produktach umieszczone zostały również specjalnie zaprojektowane filtry.


  • Standardowy mechanizm oczyszczający powietrze: możliwość obniżenia wskaźnika emisji o minimum 90%; standardowe wyposażenie najnowszych urządzeń marki Konica Minolta
  • Opcjonalny mechanizm oczyszczający powietrze: możliwość obniżenia wskaźnika emisji o wartość pomiędzy 82% i 97%; dwa różne filtry zamontowane w urządzeniach marki Konica Minolta

Konica Minolta jest aktywnie zaangażowana w ulepszanie środowiska pracy swoich klientów i tworzenie dla nich przestrzeni, w której mogą skupić się na swoich najważniejszych obowiązkach. Jakość Powietrza Wewnętrznego to usługa, której celem jest poprawa zdrowia i ogólnego samopoczucia pracowników i która polega na dokonywaniu pomiarów czystości powietrza w pomieszczeniach biurowych oraz badaniu jej potencjalnego wpływu na zdrowie i komfort osób w nich przebywających. Firma współpracuje z wieloma godnymi zaufania i kompetentnymi partnerami przy produkcji filtrów do różnych urządzeń biurowych, umożliwiających redukcję wysokich wskaźników emisji gazów cieplarnianych przy jednoczesnym utrzymaniu przepływu powietrza w danym urządzeniu. Rozwiązania filtrujące, oznaczone certyfikatem Blue Angel, obniżają emisję cząsteczek w kopiarkach aż o 98%. W ten sposób klienci mogą poprawić jakość powietrza wewnętrznego w swoich biurach, co jest kluczowe w utrzymaniu wysokiego poziomu zdrowia, komfortu i produktywności pracowników.

air1.png
air2.png

Jakość Powietrza Wewnętrznego

Powietrze, którym oddychamy, jest ściśle związane z naszym zdrowiem i samopoczuciem. Powietrze w miejscu pracy wpływa z kolei na nasz komfort i produktywność. Konica Minolta jest zaangażowana w działania dążące do poprawy warunków pracy w każdy możliwy sposób, na przykład oferując zrównoważone i skuteczne rozwiązania, które pomagają naszym klientom poprawić jakość powietrza wewnątrz biur poprzez obniżenie wskaźnika emisji gazów.

Jakość Powietrza Wewnętrznego – Broszura Reklamowa

Uważa się, że powietrze wewnątrz pomieszczenia, w którym się znajdujemy, jest bezpośrednio powiązane z naszym zdrowiem i samopoczuciem. Jakość powietrza w miejscu pracy może z kolei wpływać na komfort i produktywność pracowników. Firma Konica Minolta jest zaangażowana w działania dążące do poprawy warunków pracy każdego swojego klienta, dlatego też oferuje zrównoważone i skuteczne rozwiązania, które pomagają w poprawie jakości powietrza w danym miejscu pracy.

Pobierz teraz

Czyste powietrze w biurze: Jakość Powietrza Wewnętrznego

Czyste powietrze w biurze: Jakość Powietrza Wewnętrznego

  • Zaufaj nam i skup się na swoich najważniejszych obowiązkach
  • Najwyższa wydajność w redukcji wskaźników emisyjnych
  • Specjalne wyposażenie naszych urządzeń
  • Brak potrzeby wymiany części przez cały cykl życiowy urządzeń

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami