Konica Minolta MarketPlace

Poznaj Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

Funkcje, które całkowicie odmienią Twój sposób zarządzania dokumentami, masz w zasięgu ręki – wystarczy zajrzeć do sklepu z aplikacjami. Oferowane rozwiązania i aplikacje mogą wyeliminować zarówno typowe problemy biurowe, jak i te rzadziej występujące.


Czy przesyłanie plików jest dla Ciebie kłopotliwe? Jeśli tak, pomyśl o zainstalowaniu aplikacji, która połączy drukarkę wielofunkcyjną z popularnym rozwiązaniem w chmurze, takim jak Dropbox, Google Drive, OneDrive lub Microsoft SharePoint. Nie rozumiesz treści zagranicznego dokumentu? Możesz otrzymać jego tłumaczenie na swój język ojczysty w ciągu kilku sekund. Konica Minolta Marketplace umożliwia również planowanie kampanii marketingowych, zamianę tekstu na mowę, dystrybucję komunikatów na wszystkich urządzeniach MFP oraz konwertowanie plików do formatów PDF, Word, Excel i wielu innych.


Nie potrzebujesz dodatkowej kosztownej infrastruktury, długoterminowych umów licencyjnych ani czasochłonnego szkolenia personelu. Konica Minolta Marketplace oferuje uniwersalne, ekonomiczne i łatwe w użyciu aplikacje. Usprawnią one realizację codziennych zadań, a ponadto pozwolą zaoszczędzić czas pracowników i korzystać z zalet tej nowoczesnej technologii.

Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace

Czy Twoja firma nadal marnuje swój potencjał?


Bez względu na to, czy jesteś właścicielem małej firmy czy dyrektorem generalnym międzynarodowej spółki, na pewno zdajesz sobie sprawę, że niektóre zadania, choć nieprzyjemne i niewiarygodnie nudne, są konieczne do efektywnego wykonywania codziennej pracy biurowej. Niewykonanie tych zadań może prowadzić do niepotrzebnych opóźnień, różnego stopnia utrudnień oraz spadku motywacji. Wszystkie te czynniki mają wpływ na firmę i stosowany przepływ pracy. W konsekwencji Twoi pracownicy tracą czas, a Ty – pieniądze.


Na szczęście z pomocą przychodzą specjalne inteligentne rozwiązania. Konica Minolta Marketplace całkowicie odmieni sposób, w jaki Twój zespół wykonuje pomniejsze prace biurowe. Tak jak smartfony można zamienić w specjalistyczne urządzenia po zainstalowaniu kilku aplikacji mobilnych, tak wielofunkcyjna drukarka (MFP) ma potencjał, by stać się niezbędnym sprzętem w Twoim biurze. Możliwości drukarki wielofunkcyjnej nie ograniczają się do drukowania i kopiowania – urządzenia te mogą zapewnić pracownikom cenne wsparcie oraz zautomatyzować szeroką gamę zadań biurowych. Dzięki Konica Minolta Marketplace pracownicy mogą w pełni wykorzystać swój potencjał i skupić się na realizowaniu celów firmy.

Konica Minolta MarketPlace – Nadaj przyspieszenie swojej działalności

Chcesz, aby inteligentne i pomocne dodatkowe funkcjonalności urządzenia wielofunkcyjnego uprościły Twoje życie w biurze? Nie chcesz jednak inwestować wielkich ilości czasu i pieniędzy w nowe, wysoce wyrafinowane rozwiązania w zakresie oprogramowania, które wymagają rozległego utrzymania oraz aktualizacji? Innymi słowy: Chcesz po prostu płacić za funkcjonalności, których naprawdę potrzebujesz. Rozwiązanie Konica Minolta MarketPlace stworzono w celu wzbogacenia Twojego urządzenia wielofunkcyjnego o dodatkowe funkcjonalności – w sposób inteligentny i błyskawiczny.

Skontaktuj się

Skontaktuj się