Zwiększ wydajność w swojej firmie dzięki zaawansowanej obróbce cyfrowej codziennej poczty i informacji przychodzących.

Przytłacza Cię nadmiar dokumentów, wdzierających się przez wirtualne drzwi?

Kancelaria cyfrowa


W dzisiejszych firmach dokumenty przychodzą i wychodzą wieloma kanałami – poprzez e-maile, faks, listy papierowe, strumenie EDI, pliki XML, i tak dalej. Wszystkie ważne informacje przychodzące muszą być skutecznie przetwarzane i archiwizowane.

Skuteczna komunikacja z klientem wymaga, by wszystkie informacje – od otwierania kont i zgłoszeń serwisowych po przedłużanie umów, płatności faktur i reklamacje – były przetwarzane sprawnie i szybko. Niestety często jest inaczej. Można to jednak łatwo zmienić z pomocą kancelerii elektronicznej.

W jaki sposób kancelaria cyfrowa może pomóc Twojej firmie?

Posłuchaj naszych ekspertów i dowiedz się, jak czerpać korzyści z rozwiązania opartego na elektronicznej kancelarii.

KANCELARIA CYFROWA

KANCELARIA CYFROWA

Nowoczesna kancelaria cyfrowa

Tradycyjna "kancelaria elektroniczna" była rozwiązaniem, które przejęło całą fizyczną korespondencję przychodzącą, zamieniła ją na formę cyfrową i elektronicznie rozsyłała do właściwych adresatów. Dzisiaj to już nie wystarczy, a współczesna kancelaria cyfrowa oferuje o wiele więcej. Oprogramowanie do zarządzania dokumentami potrafi łatwo rozpoznać dokument, w miarę możliwości wyprowadzić z niego odpowiednie informacje, a następnie przekazać do odpowiedniej osoby lub istniejącego procesu. Poza tym pozwala ona łatwo zaspokoić zapotrzebowanie klientów i partnerów biznesowych na przekazywanie dokumentów takich jak faktury w formie elektronicznej.

Zarządzanie informacjami jest już wszechobecne we wszystkich punktach wejścia i wyjścia w firmie. To oznacza, że kancelaria cyfrowa może zrewolucjonizować sposób, w jaki Twoja firma odbiera, przetwarza i udostpnia informacje. Odgrywa ona zatem kluczową rolę w transformacji cyfrowej Twojej firmy i zapewnia dalszym procesom natychmiastowy dostęp do odpowiednich informacji.

Urządzenia
hardware icon
Sprzęt drukujący Konica Minolta

Zależy Ci na najwyższej wydajności druku cyfrowego? Trafiłeś we właściwe miejsce. Urządzenia od Konica Minolta do druku produkcyjnego i biurowego spełniają najbardziej wyśrubowane standardy na rynku. Gwarantują one rewolucyjną jakość obrazu kolorowego, błyskawiczny druk czarno-biały, profesjonalne techniki wykańczania, pozwalające sprostać najbardziej złożonym zamówieniom, i nie tylko. Bez względu na rozmiar i specjalizację Twojej firmy nasze urządzenia pozwolą Ci zbudować własną infrastrukturę druku, zarządzać zawartością cyfrową, stosować najnowocześniejsze narzędzia pomiarowe i odkrywać inne rozwiązania, zaprojektowane tak, by całkowicie odmienić Twoją organizację pracy.

Software
software icon
Oprogramowanie Konica Minolta

Poznaj niezliczone możliwości usprawnienia Twojej działalności, jakie oferuje oprogramowanie Konica Minolta. Rozwiązujemy problemy wewnątrz Twojej firmy, dopasowujemy się do różnych stylów pracy i oferujemy oprogramowanie spełniające potrzeby Twojej branży. W Konica Minolta zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Twoje potrzeby, dzięki czemu spełniamy wymagania nawet najbardziej wymagających globalnych organizacji. Z naszym systemem możesz kontrolować koszty druku i kopiowania dokumentów, tworzyć zaawansowane środki bezpieczeństwa, by uchronić poufne dokumenty przed nieautoryzowanym dostępem i osiągnąć jeszcze wiele więcej.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony zespół ekspertów odpowie na wszelkie pytania i pokaże Ci, jak korzystać z wybranych przez Ciebie produktów. Nasze usługi mają za zadanie zapewnić Ci maksymalne korzyści, a system wsparcia Konica Minolta powstał z myślą o tym, by Twoja firma mogła w pełni korzystać z naszych rozwiązań. Oferujemy szereg usług, w tym zoptymalizowany system druku, łączące doradztwo, wdrażanie sprzętu i oprogramowania, zarządzanie przepływem pracy w celu obniżenia kosztów, a także inteligentne systemy zabezpieczeń dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami