Inteligentny system wideomonitoringu

Dlaczego przy ochronie obiektów nie wolno poprzestawać na półśrodkach?

Niezawodna ochrona obiektu w każdych warunkach


Czy masz całkowitą pewność, że Twój monitoring spełnia wszystkie potrzeby Twojej firmy? A może przestarzały system sprawia, że musisz dokupować nowe elementy i inwestować czas, pieniądze i środki w łatanie dziur i naprawianie usterek, a mimo to nie otrzymujesz stabilnego, zaawansowanego techologicznie rozwiązania?

W kwestii bezpieczeństwa Twojej firmy półśrodki już nie wystarczą. Jeśli system kontroli obiektu jest nieszczelny, musisz liczyć się z poważnymi konsekwencjami i ryzykiem utraty wielu (jeśli nie wszystkich) zasobów, towarów i urządzeń na skutek kradzieży, włamania, pożaru, aktów wandalizmu i innych nieprzewidzianych sytuacji.

Właśnie dlatego nigdy nie wolno zgadzać się na rozwiązania gorszej jakości. Dla dobra Twojej firmy i działalności musisz zaopatrzyć się w system oparty na stabilnych kamerach, trwałych barierach i precyzyjnych czujnikach, ktre będą chronić nawet najdalsze tereny na Twoim obiekcie. A żeby system działał prawidłowo, musi on być zintegrowany z szerszą, uniwersalną strategią zabezpieczeń dla Twojej firmy.

To wszystko i wiele więcej zagwarantuje Ci system MOBOTIX. To niezawodne i wydajne inteligentne rozwiązanie do monitoringu obiektów, autonomiczne i łatwe w obsłudze, działające niezawodnie bez względu na warunki atmosferyczne. System MOBOTIX wykrywa każde potencjalne zagrożenie, odróżniając włamyywacza od zwierząt przechodzących w nocy przez teren obiektu. Kamery MOBOTIX zapewniają ponad to doskonałą jakość obrazu nawet po zachodzie słońca.

System MOBOTIX zapewnia szeroki wachlarz korzyści dla bezpieczeństwa Twojej firmy. Dzięki solidnej konstrukcji i czułej wizji kamery pozwalają uniknąć fałszywych alarmów ze względu na złe warunki pogodowe i doskonale nadają się do użytku na zewnątrz. Rozwiązania MOBOTIX zapewniają niezrównaną ostrość obrazu, a niemiecka produkcja gwarantuje wysoką jakość i niezawodność.

Obiekt

Obiekt

Wszystko w jednym miejscu

System zbezpieczeń MOBOTIX nie potrzebuje żadnej dodatkowej infrastruktury. Inwestycja w ten system bezpieczeństwa sprawia, że nie musisz się już martwić o oddzielne systemy wsparcia, oprogramowanie czy serwer centralny.
 

Dzięki temu nie musisz poświęcać czasu i energii na synchronizację wielu różnych elementów jednego systemu, ale też redukujesz koszty. To przejrzysty i ekonomiczny wybór, znacznie stabilniejszy niż systemy wieloskładnikowe. Wszystkie procesy, takie jak zarządzanie zdarzeniami i alarmami, nagrywanie i przetwarzanie obrazu, są realizowane lokalnie, od początku do końca wewnątrz kamery. 

Urządzenia
hardware icon
Więcej niż zwykłe zabezpieczenia

Kamery MOBOTIX znajdują zastosowanie w wielu różnych sytuacjach, a ich wyjątkowa niezawodność jest ceniona na całym świecie. Odznaczają się najwyższą wydajnością i precyzją wśród systemów dostępnych na rynku. Jedna kamera wystarczy do dyskretnego monitoringu całego obszaru, bez żadnych martwych punktów.

Software
software icon
Wszystko w jednym miejscu – system zarządzania sygnałem wizyjnym VMS

Intuicyjne i elastyczne oprogramowanie VMS (Video Management System) dla MOBOTIX ułatwia zarządzanie nagraniami, inteligentną analizę obrazu i sterowanie urządzeniem, by zapisywało dokładnie taki rodzaj materiału, jakiego potrzebujesz. System zarządzania sygnałem wizyjnym MOBOTIX (VMS) oferuje wszystkie funkcje, jakich możesz potrzebować, bez konieczności korzystania z serwera zarządzającego czy dodatkowych funkcji analizy obrazu.

Usługi
service icon
Idealny, uniwersalny zestaw

System MOBOTIX towarzyszy Ci na każdym etapie działań, by zapewnić precyzyjną i kompleksową technologię bezpieczeństwa. Poczynając od szczegółowych konsultacji, w tym wizyty na terenie obiektu i analizy potrzeb, zidentyfikujemy konkretne potrzeby Twojej firmy, by dostosować całą strukturę zabezpieczeń dokładnie do Twoich potrzeb. Nasze usługi obejmują profesjonalną instalację oraz zdalne monitorowanie infrastruktury IT i stanu sieci, a także bieżące serwisowanie, by zapewnić bezproblemową pracę systemu o każdej porze.

Firma MOBOTIX produkuje inteligentne, niezawodne i wysokiej jakości systemy monitoringu od 2000 roku. Kamery MOBOTIX są doskonale dostosowane do potrzeb nowoczesnych przedsiębiorstw. Urządzenia do pracy na zewnątrz są poddawane testom obciążeniowym w temperaturach od -30°C do +60°C, co zapewnia pełne bezpieczeństwo Twoich obiektów bez względu na pogodę. Nasze kamery nie potrzebują chłodzenia ani ogrzewania, a oprócz tego nie posiadają żadnych części ruchomych, dzięki czemu praktycznie nie wymagają konserwacji i mogą działać w pełni niezależnie. Kamery do monitoringu MOBOTIX przechowują wszystkie potrzebne dane, potrafią same zarządzać rozdzielczością w zależności od warunków i automatycznie uruchamiają alarmy. Dzięki temu nie potrzebują żadnych dodatkowych komputerów ani serwerów.

Z kamerami MOBOTIX możesz mieć pewność, że cały teren Twojego obiektu podlega uważnek obserwacji i jest monitorowany w wysokiej rozdzielczości obrazu z dbałością o ostrość szczegółów – bez względu na pogodę. Dzięki zastosowaniu czujników 6 Mpx Moonlight i technologii obrazowania termowizyjnego kamery MOBOTIX rejestrują znacznie więcej niż ludzkie oko, umożliwiając bezproblemowe wykrywanie poruszających się obiektów w niesprzyjających warunkach i nawet z dużej odległości.


Dzięki najnowszym technologiom oferowanym przez MOBOTIX nie musisz już wybierać drogich i skomplikowanch rozwiązań, aby zapewnić swojej firmie najwyższy poziom bezpieczeństwa na rynku. System MOBOTIX z łatwością obserwuje rozległe obszary za pomocą zaledwie kilku kamer i może pracować przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, bez względu na sytuację i warunki atmosferyczne. To rozwiązanie umożliwia też automatyzację wielu działań, takich jak aktywacja alarmów czy otwieranie wjazdu dla autoryzowanych pojazdów. Kamery MOBOTIX są wyposażone w standardowe zasilanie PoE i nie potrzebują więcej niż 4-5 W mocy. Nie ograniczaj się do półśrodków. Z nami masz absolutny spokój i pewność, że Twój system zabezpieczeń spełnia wszystkie potrzeby Twojej firmy.

   

   

Ikona funkcji zrównoważonego rozwoju

Wysoka energooszczędność

Ikona funkcji mobilności

Nie wymaga dodatkowej infrastruktury

Productivity feature icon

Praktycznie zerowe koszty konserwacji

Technology feature icon

Niezawodność w każdych warunkach pogodowych

Quality feature icon

Autonomiczny system zabezpieczeń

Ikona funkcji dotykowej

Automatyczne uruchamianie alarmu

Niezawodne zarządzanie alarmami – inteligentne zabezpieczenia nowej generacji

Zintegrowana technologia termowizyjna MOBOTIX znacząco redukuje fałszywe alarmy, diametralnie zmieniając oblicze systemów zabezpieczeń obiektów.

Pobierz teraz
Mobotix-broszura

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Monitoring na miarę Twoich potrzeb

We współczesnych organizacjach inteligentny monitoring może zapewniać szeroki zakres różnych usług. Wybierając niezawodny sprzęt gwarantujesz sobie inwestycję, która pozwoli Ci spokojnie patrzeć w przyszłość. Żeby dowiedzieć się, jak Twoja firma może skorzystać z innowacyjnych rozwiązań monitoringu MOBOTIX, kliknij tutaj i dowiedz się więcej.