Zarządzanie kopiami zapasowymi

Szukasz niezawodnego sposobu na zarządzanie kopiami zapasowymi?

Teraz możesz spać spokojnie. Nasze systemy odzyskiwania danych działają całą dobę, tworząc kopie zapasowe i chroniąc twoje dane.


Oszczędny system zarządzania kopiami zapasowymi zajmie się wszystkimi danymi w Twojej firmie i zapewni im maksymalne bezpieczeństwo. Gwarantujemy pełną ochronę danych i plików, oraz optymalną konfigurację oprogramowania zawsze, kiedy to potrzebne.

Poznaj nasz superbezpieczny system zarządzania kopiami zapasowymi. To jedna z kluczowych usług zarządzania systemem IT w naszej ofercie. Zapewnia przechowywanie danych serwerowych, zarządzanie nimi oraz wsparcie i codzienną obsługę systemów tworzenia kopii zapasowych wewnątrz firmy.

Oferujemy też rozwiązania niezbędne do prawidłowego działania wszystkich systemów zarządzania cyklem życia danych. To obejmuje odzyskiwanie danych po awarii systemu i pełną ochronę informacji. Konica Minolta oferuje zdalnie obsługiwane zarządzanie kopiami zapasowymi danych. Dzięki uporządkowanemu podejściu możemy zagwarantować szybkie i łatwe odzyskanie działającej platformy w przypadku awarii systemu lub jakiegokolwiek zagrożenia bezpieczeństwa danych.

To w pełni elastyczna usługa, personalizowana na potrzeby małych, średnich i dużych firm. Można z niej korzystać lokalnie na terenie firmy, w chmurze, a także w wersjach hybrydowych. Obejmuje ona szeroki zakres możliwości technicznych, od NetApp po Veeam, SolarWinds i inne. Usługa jest łatwo skalowalna, dzięki czemu płacisz tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz.

Usługa zarządzania kopiami zapasowymi

Zapewnia pełną ochronę krytycznych danych biznesowych

Pobierz teraz
IMS_Managed Back-up Service_Leaflet

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Konica Minolta oferuje szeroką gamę rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo kopii zapasowych Twoich danych.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i porozmawiaj z nami o tym, jak możemy zagwarantować Twojej firmie bezprecedensowy poziom bezpieczeństwa danych. Całodobowy zdalny monitoring systemu i odciążenie zespołu IT to tylko niektóre możliwości najnowszej światowej technologii bezpieczeństwa danych.